Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku

Jesteś tutaj: Start / OSIĄGNIĘCIA / Sportowe

Sportowe

Rok szkolny 2017/2018
Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
         
         
Rok szkolny 2016/2017
Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
1. Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektira Gimnazjum nr 2

Matyna Budner 1d

Agnieszka Dreliszak 1a

Oliwia Łuczak 1d

Dagmara Młynarska 1d

Nikoła Rucińska 1d

Wiktoria Spała 1d

III- na szczeblu powiatowym Justyna Dreliszak
2.

Finał Powiatu Inowrocławskiego w Piłce Siatkowej

Wiktoria Matuszak 2c

Natalia Mierzyńska 3a

Aleksandra Cieślak 3b

Wiktoria Napierała 3b

Olwia Bujak 1b 

III- na szczeblu powiatowym Justyna Dreliszak
3.

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym. Awans do Ćwierć finału Wojewódzkiego

Aleksandra Cieślak 3b

Olwia Bujak 1b

I - na szczeblu wojewódzkim Justyna Dreliszak
Rok szkolny 2015/2016
Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
1. II Bieg im. Janusza Kusocińskiego w Kołodziejewie

Jakub Kozaczyk - 2b             Marcin Walczak - 3a             Kacper Kowalcze - 2a

I - na szczeblu powiatowym

II - na szczeblu powiatowym          III - na szczeblu powiatowym

Piotr Nijak
2. Turniej tenisa stołowego w Górze Paweł Janiak - 3c

Tomasz Ślemp - 3c

Weronika Czjkowska - 3b    Weronika Gotowała-1b

 I - na szczeblu gminnym Piotr Nijak

Rok szkolny 2014/2015

Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
 1. Mistrzostwo Gminy Inowrocław w tenisie stołowym

                                                                               

Turniej tenisa stołowego w Kołodziejewie                                                         

Turniej tenisa stołowego w Górze

 Paweł Janiak 2c

Tomasz Ślemp 2c

Angelika Kalińska 3b                      

Weronika Czajkowska 2b

 I - na szczeblu Gminnym

 I - na szczeblu Powiatowym

I - na szczeblu Gminnym
  Piotr Nijak
 2.  Bieg Papieski

Mateusz Gernat 3a

 

Seweryn Kierył 3c

 IV -na szczeblu Powiatowym

V - na szczeblu Powiatowym

   Piotr Nijak
Rok szkolny 2013/2014
Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
 1.

Mistrzostwo Gminy Inowrocław w tenisie stołowym      

Turniej tenisa stołowego w Kołodziejewie                                                                                                    Turniej tenisa stołowego w Górze

Dominik Miszczyk 3a          Piotr Fita 3c
Angelika Kalińska 2b
Weronika Czajkowska 1b

 I - na szczeblu Gminnym                                     
 I - na szczeblu Powiatowym                                                I - na szczeblu Powiatowym

 Piotr Nijak
2. Bieg Papieski

 Dominik Miszczyk 3a                          

 Wiktor Szczególski 3b

 II - na szczeblu Powiatowym

III - na szczeblu Powiatowym

Rok szkolny 2012/2013
Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
1. Puchar Wójta Gminy Inowrocław w tenisie stołowym

Weronika Kowalska 3a

Karolina Czyrzniak 3a

Patryk Olszewski 3d

Krystian Czerniak 3a

I miejsce drużynowo -na szczeblu Gminnym Piotr Nijak 
 2. Bieg Papieski 

Mikołaj Bochat 3a

Bartosz Matusiak 3a  

IV - na szczeblu Powiatowym

VI -na szczeblu Powiatowym

Piotr Nijak 
 3. Biegi Przełajowe

Mikołaj Bochat 3a

Bartosz Matusiak 3a

Mikołaj Małek 3b  

VIII   -na szczeblu Powiatowym             XVII  --na szczeblu Powiatowym               XIX -na szczeblu Powiatowym Piotr Nijak
 4. Puchar Prezesa Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa w tenisie stołowym

Weronika Kowalska 3a

Karolina Czyrzniak 3a

Krystian Czerniak 3a

Mikołaj Bednarczyk 3a

I miejsce drużynowo-na szczeblu Powiatowym Piotr Nijak 
 5. Indywidualne Biegi  Przełajowe

Joanna Macioszek 1c

Sandra Bykowska 2c

Agnieszka Mucek 3d  

 IV, VII, XVI-na szczeblu Powiatowym mgr Justyna Dreliszak 
 6. Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych 10x800m 

Angelika Basińska 1c

Joanna Macioszek 1c

Patrycja Kościańska 1c

Sandra Bykowska 2c

Agnieszka Mucek 3d

Anita Rychłowska 1b

Angelika Kalińska 1b

Alicja Czyżniejewska 1a

Sandra Bazelewska 2b

Kinga Kowalska 2b

IV - na szczeblu Powiatowym mgr Justyna Dreliszak
 7. Bieg Papieski w Żalinowie 

Sandra Bykowska 2c

Anita Rychłowska 1b  

III - na szczeblu Powiatowym mgr Justyna Dreliszak 
 8. Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych  Joanna Macioszek 2c    XXX - na szczeblu Wojewódzkim mgr Justyna Dreliszak
 9. Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych   Anita Rychłowska 1b
Sandra Bykowska 2c  

II - na szczeblu Powiatowym

III - na szczeblu Powiatowym

mgr Justyna Dreliszak 
 10. Mistrzostwa Gminy Inowroclaw o Puchar Wójta Gminy Inowrocław w piłce nożnej halowej

Krystian Czerniak 3a

Bartłomiej Matusiak 3a

Sbastian Giemza 3b

Paweł Sobecki 3b

Patryk Olszewski 3d

Marcin Trzupek 3d

Bartosz Tomaszewski 3a

Mikołaj Małek 3b 

I miejsce drużynowo-na szczeblu Gminnym  Piotr Nijak
11. XV Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego w Górze

Weronika Kowalska 3a

Karolina Czyrzniak 3a

Krystian Czerniak 3a

Piotr Fita 2b  

I - na szczeblu Gminnym                  III -na szczeblu Gminnym                  VIII - na szczeblu Gminnym Piotr Nijak

Rok szkolny 2011/2012

Lp.

Nazwa konkursu

Nazwisko ucznia

Miejsce

Nazwisko nauczyciela

1.

Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Inowrocław

Kacper Maciejewski

Mateusz Tomaszewski

Sebastian Giemza

Paweł Sobecki

Patryk Olszewski

Sebastian Kaczmarek

Bartłomiej Bykowski

Krystian Musiał

I miejsce drużynowo - Turniej Gminny mgr Ewa Bryl

 2.

I Międzyszkolny Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego w Górze

 

 

Weronika Kowalska

Anna Wyrkowska                             
Kamil Janiak

Krystian Czerniak

I miejsce drużynowo - Turniej Gminny

                                 I

II

II

IV

mgr Ewa Bryl

 3.

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa

w  Kołodziejewie

                                                                                                                                                                                                                                  Weronika Kowalska                             

Szymon Żak                                   

Anna Wyrkowska                           

Kamil Duda

I miejsce drużynowo - Turniej Gminny

 

I

I

III

IV

mgr Ewa Bryl

 4.

VII Bieg Papieski w Żalinowie

Weronika Kowalska

Agnieszka Mucek

Paweł Radzikowski

Zawody Gminne

III

I

IV

mgr Ewa Bryl

mgr Justyna Dreliszak

 5.

Wiosenne indywidualne Biegi Przełajowe Szkól Gimnazjalnych Dziewcząt w Inowrocławiu

 Agnieszka Mucek

Zawody Powiatowe

II

mgr Ewa Bryl

6.

XIX Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Inowroclaw

 

Anna Wyrkowska

Weronika Kowalska

Kamil Duda

Szymon Żak

I miejsce drużynowo - Turniej Gminny

I

II

I

II

mgr Ewa Bryl

7.

Bieg Piastowski - biegi młodzieżowe

 

Sandra Bykowska

Weronika Kowalska

Karolina Małek

Agnieszka Mucek

Patryk Badowski

Paweł Radzikowski

Zawody Powiatowe

-

-

-

-

-

-

mgr Ewa Bryl

Rok szkolny 2010/2011

1. Indywidualne mistrzostwa powiatu Inowrocław w biegach przełajowych

Mikołaj Szewczuk

Bartek Jędrzejczak

VI

X

Piotr Nijak
2. Drużynowe mistrzostwa powiatu Inowrocław w tenisie stołowym- Złotniki Kujawskie

Ania   Wyrkowska,Weronika Kowalska

Błażej Wyrkowski,Bartek Jędrzejczak

III

 

Piotr Nijak
3. VI Bieg Papieski w Żalinowie

Mikołaj Szewczuk

Bartek Jędrzejczak

I

II

Piotr Nijak
4. Mistrzostwa Gminy Inowrocław w tenisie stołowym w Górze

Weronika Kowalska

Anna Wyrkowska

Błażej Wyrkowski

Bartek Jedrzejczak

I

II

I

II

Piotr Nijak
5. Turniej tenisa stołowego w Kołodziejewie

Anna Wyrkowska

Weronika Kowalska

Bartek Jędrzejczak

Kamil Duda

I

II

I

II

Piotr Nijak
6. Bieg Piastowski

Mikołaj Szewczuk

Bartłomiej Jędrzejczak

VII

XIII

Piotr Nijak
7. Wielobój sprawnościowy

Bartłomiej Jędrzejczak

Jacek Rączka

Dominik Łój

Robert Stelmaszyk

Aleksandra Sosnowska

Joanna Woźniak

Katarzyna Czyżniejewska

Marta Chwaluk

V Piotr Nijak
8. Turniej tenisa stołowego o puchar księdza Kanonika Antoniego Balcerzaka

Anna Wyrkowska

Weronika Kowalska

Dominik Łój

Bartłomiej Jędrzejczak

I Piotr Nijak
9. Bieg Piastowski

Karolina Małek

Justyna Wiatrowska

-

-

mgr Ewa Bryl
10. Turniej Unijny. Wielobój sprawnościowy

Aleksandra Sosnowska

Joanna Woźniak

Marta Chwaluk

Katarzyna Czyżniejewska

Dmoniki Łój

Robert Stelmaszyk

Bartłomiej Jędrzejczak

Jacek Rączka

V Piotr Nijak

Rok szkolny 2009/2010

1. V BIEG PAPIESKI W ŻALINOWIE

Rafał Bełwon

Łukasz Rogucki

I

II

Piotr Nijak
2. V BIEG PAPIESKI W ŻALINOWIE Justyna Juchacz III Piotr Nijak
3. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO
W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW
Błażej Wyrkowski Bartosz Danielewski VI Piotr Nijak
4. DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO
W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT

Anna Wyrkowska

Mirela Rolirad

III Piotr Nijak
5. TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W KOŁODZIEJEWIE