VII Edycja Szkolnego Konkursu Ortograficznego - Każdy potrafi być mistrzem ortografii

Dnia 13 czerwca 2013r. odbyło się VII już spotkanie miłośników ortografii. Do pisania dyktanda przystąpiło 13 uczniów Gimnazjum im. M. Kopernika w Sławęcinku. Nad organizacją i przebiegiem konkursu czuwały: mgr Magdalena Czerniak i mgr Katarzyna Stachowiak. Tytuł Mistrza Ortografii w roku szkolnym 2012/2013 zdobyła uczennica klasy IIIa Małgorzata Lewandowska. II miejsce zajęła Agnieszka Marjanowska (klasa IIIa) III miejsce - Magdalena Inklewicz (klasa IIIb).

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.
Nagrody rzeczowe ufundował Samorząd Uczniowski.