Klasa IIIb w Balczewie

Dnia 28 maja 2013 r. uczniowie klasy 3 b wraz z wychowawcą panią Anną Piasecką wzięli udział w zajęciach edukacyjnych w Balczewie zorganizowanych przez Nadleśnictwo Gniewkowo oraz Komendę Powiatową Policji w Inowrocławiu. Tematem przewodnim było szeroko rozumiane bezpieczeństwo.

Nasi uczniowie zaprezentowali przygotowane pod kierunkiem pani Magdaleny Przybylskiej  plakaty dotyczące Kodeksu Bezpieczeństwa podczas wakacji. Wzięli także udział w Quizie wiedzy oraz zmaganiach sportowych rywalizując z uczniami Gimnazjum im. Jana Pawła II  z  Żalinowa. Choć szanse były wyrównane jednym punktem zwyciężyliśmy. Zaprezentowany został także bardzo ciekawy pokaz posłuszeństwa psa policyjnego. Na koniec uczniowie zostali zaproszeni na poczęstunek. Był to bardzo wartościowo i miło spędzony czas w okolicznych lasach.