Wycieczka sportowo-rekreacyjna

Dnia 15 lutego grupa uczennic z naszej szkoły wybrała się na wycieczkę sportowo-rekreacyjną na lodowisko i na basen do Inowrocławia.
Wyjazd na lodowisko dla niektórych był pierwszym kontaktem z jazdą na łyżwach - o czym świadczyły liczne upadki oraz niepewność podczas stawiania pierwszych kroków na lodzie. Dla wielu lodowisko pozostanie w pamięci jako szereg upadków, w których nabawili się wielu siniaków oraz stłuczeń.
Niebrakowało również atrakcji na basenie: fantazyjna zjeżdżalnia i oczywiście profesjonalne tory do pływania to tylko niektóre z nich. Nic więc dziwnego, że dziewczyny tak chętnie korzystały ze wszystkich tych dobrodziejstw.

Po wyczerpujących zabawach dziewczyny wraz z opiekunami p. K. Leśniak i p. K. Stachowiak udały się do szkoły, gdzie czekała już na nich p. D. Kozłowska z licznymi niespodziankami na wieczór.