XXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

I znowu zagrała w naszej szkole Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski pod opieką p. Katarzyny Stachowiak. Impreza rozpoczęła się o godz. 12:00 w sali gimnastycznej. Gośćmi imprezy byli: grupa Capoeira, zespół Ino Skład, Towarzystwo Gimnastyczne SOKÓŁ Inowrocław karate i kick-boxing oraz grupa gimnastyczna naszych dziewcząt pod kierunkiem p. Justyny Dreliszak (Andżelika Basińska, Wiktoria Wiśniewska, Alicja Bernaciak, Sandra Olszewska, Sandra Bykowska, Joanna Nędzkiewicz). Celem tegorocznego XXI Finału WOŚP było ratowanie życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.
Ponadto uruchominona została kawiarenka z ciastami domowego wypieku pod opieką p. Jolanty Kaźmierczak i p. Sabiny Nowickiej - Prusak.

.