JASEŁKA SZKOLNE 2012

Święta Bożego Narodzenia to naprawdę magiczny czas. W naszej szkole, jak co roku kultywowaliśmy polskie tradycje.

Na początku dnia wszyscy spotkali się  z wychowawcami na wigiliach klasowych. Następnie cała społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej, gdzie miała okazję oglądać Jasełka przygotowane przez p. B. Lewandpwską i Samorząd Uczniowski. Po gromkich oklaskach nadszedł czas na konkurs kolęd! Każda klasa zaprezentowała świątecznę piosenkę.
Jury w składzie: Marta Czachorowska, p. M. Przybylska oraz dyrektor szkoły p. R. Orczykowski po burzliwych obradach wyłonili zwycięską klasę. Roztrzygnięto również konkurs na najładniejszy stroik świąteczny.
Na koniec pan dyrektor złożył wszystkim uczniom i pracownikom gimnazjum świąteczne życzenia.

Nagrody ufundował Samorząd Uczniowski.