Sztafetowe Biegi Przełajowe w Inowrocławiu

5 października odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe w Inowrocławiu. Naszą szkołę reprezentowały dziewczyny: Patrycja Kościańska, Angelika Basińska, Sandra Bazelewska, Kinga Kowalska, Joanna Macioszek, Agnieszka Mucek, Alicja Czyżniejewska, Angelika Kalińska, Anita Rychłowska i Sandra Bykowska oraz rezerwowa Paulina Pniewska. Dziewczęta rywalizowały na dystansie 10*800 m i zajęły IV miejsce tuż za podium (I m-sce Gimnazjum w Pakości, II m-sce Gimnazjum nr 4 w Inowrocławiu, III m-sce Gimnazjum w Janikowie). Opiekun pani Justyna Dreliszak.