Przedstawienie profilaktyczne

W dniu 4 października nasza społeczność uczniowska miała możliwość obejrzenia przedstawienia profilaktycznego.

Spektakl przygotowany został przez aktorów reprezentujących Krakowskie Biuro Promocji Kultury. Założeniem spotkania było:

-uświadomienie uczniom, jakie zagrożenia wiążą się ze spożyciem narkotyków i innych chemicznych substancji psychoaktywnych,

-uświadomienie uczniom konsekwencji eksperymentowania ze środkami zminiającymi świadomość,

-wskazanie sposobów skutecznego unikania kontaktu z substancjami toksycznymi.

Inicjatorem spotkania była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Inowrocławiu, której przewodniczącą jest p. Urszula Żurawska.