I zebranie z rodzicami

Dnia 9 września odbyło się pierwsze w nowym roku szkolnym zebranie z rodzicami. Najpierw odbyło się spotkanie ogólne na sali gimnastycznej, na którym poruszono problem świńskiej grypy. Wirus ten sieje postrach i panikę na świecie, a także w Polsce. W związku z tym uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. mgr K. Stachowiak, p. mgr K. Leśniak i p. J. Orczykowskiej wygłosili na sali prelekcję na ten temat. Następnie wyświetlony został krótki film, w którym dziennikarz naukowy p. Iza Filc Redlińska mówiła o tym jak zapobiec szerzeniu się świńskiej grypy.

Po przedstawieniu głos zabrał dyrektor naszej szkoły p. mgr R. Orczykowski, który przywitał przybyłych rodziców. Po wystąpieniu pan dyrektor oddał mikrofon przewodniczącemu Rady Rodziców p. Broniszewskiemu. Rodzice rozchodząc się na zebrania do sal lekcyjnych otrzymywali ulotki profilaktyczne.