Giełda szkół

Dnia 11.04.2018r. w naszej szkole odbyła się „Giełda szkół”. Po raz 15 gościliśmy w naszych  murach przedstawicieli (nauczycieli i uczniów) 20 szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych z Inowrocławia , powiatu inowrocławskiego oraz miasta Bydgoszczy.

Przedstawili oni swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2018/2019. Adresatami byli uczniowie z klas II i III - gimnazjalnych oraz klasy VII szkoły podstawowej. Tradycyjnie gościliśmy uczniów z Zespołu Szkół w Rojewie. Imprezę uświetnili zaproszeni goście - Wójt Gminy Inowrocław pan Tadeusz Kacprzak, W-ce Wójt pan Marek Karólewski oraz Dyrektor Centrum Usług Oświatowych pani Małgorzata Makowiecka.  Z relacji uczniów wynika, że „Giełda Szkół” spełniła swoje zadanie. Niektórych utwierdziła w przekonaniu, że dokonali prawidłowego wyboru, a pozostałych pobudziła do refleksji na temat najbliższej przyszłości.