Tydzień z Astrid Lindgren - Dzień II

"Karlsson z Dachu lata znów" był dziś bohaterem naszych zajęć w ramach projektu pn. "Tydzień z Astrid Lindgren". Tym razem wybraliśmy się z uczniami klasy I i IV do świetlicy wiejskiej  w Sławęcinku, w której czekały na nas przygody Karlssona.

Podczas spotkania sołtys Sławęcinka, opiekunka świetlicy w Sławęcinku i panie z Gminnej Biblioteki Publicznej w Jaksicach przeczytały dzieciom kolejne przygody bohaterów Astrid Lindgren.  Po wysłuchaniu kilku wybranych rozdziałów książki, uczniowie wraz z opiekunami zaczęli próbować swoich zdolności kulinarnych i upiekli przepyszne bułeczki, które były główną atrakcją dzisiejszego dnia.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i udział w naszej akcji p. Grzegorzowi Laskowskiemu, p. Małgorzacie Tomaszewskiej, p. Mariannie Szewczuk, p. Marlenie Gruszczyńskiej i p. Patrycji Hercog- Barczykowskiej.