„ Nie bądź pewny, że czas masz… ”

2 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyły się ZADUSZKI  POETYCKIE   .

Uroczystość sentymentalno – refleksyjną inspirowaną słowami  poety ks. Jana Twardowskiego  „ Nie bądź pewny, że czas masz…” przygotowały uczennice klasy III a  pod kierunkiem  nauczycieli  p. Beaty Mazur i  p. Magdaleny Czerniak.

Gimnazjalistki  recytujące  wiersze Jana Twardowskiego, Adama Asnyka, Wisławy Szymborskiej wprowadziły nas w nastrój zadumy nad mijającym czasem. Tego dnia mogliśmy choć na chwilę „ zatrzymać się ” w pogoni codziennych spraw, zastanowić nad sensem istnienia i  znaczeniem miłości w naszym życiu. Poetycką atmosferę listopadowego spotkania podkreśliła wymowna scenografia przygotowana przez p. Katarzynę Stachowiak i uczniów klas gimnazjalnych.