DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 16 października w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Sławęcinku odbył się uroczysty apel z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas podstawowych I - VII i gimnazjalnych II – III przygotowali przedstawienie oraz występ muzyczny.

Następnie głos zabrał dyrektor szkoły – pan Robert Orczykowski, który przywitał zgromadzonych oraz złożył serdecznie życzenia wszystkim pracownikom szkoły.  Apel  był szczególnie ważny dla pierwszoklasistów, ponieważ zgodnie z tradycją, tego dnia złożyli ślubowanie i zostali oficjalnie pasowani przez pana dyrektora na uczniów naszej szkoły. Podczas apelu został rozstrzygnięty również konkurs plastyczny „Nie ma śmieci, są surowce” oraz konkurs na najlepszą zakładkę do książki. Wszyscy laureaci otrzymali upominki z rąk pana dyrektora. Na zakończenie uczniowie przygotowali dla wszystkich pracowników wspaniałe upominki – ręcznie zdobione kartki z życzeniami.