Ogólnopolski Konkurs SKO w SGB - edycja 2017/2018

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi     im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu SKO w SGB - edycja 2017/2018 . W związku z tym dzieci grupy przedszkolnej oraz uczniowie klas: I, IV i V wzięły udział w zajęciach przeprowadzonych przez pracowników SGB w Inowrocławiu - panią Dorotę Zawadzką i panią Martę Kanarek.

W trakcje lekcji dzieci miały możliwość poszerzania swojej wiedzy z zakresu ekonomii, a także pozyskania wielu atrakcyjnych nagród za swoją aktywność i kreatywność. Kolejnym krokiem współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Inowrocławiu będzie przystąpienie chętnych uczniów do  Szkolnej Kasy Oszczędnościowej, która  uczy przede wszystkim dobrych nawyków: systematyczności, oszczędności i rozważnego wydawania pieniędzy.