WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO

We wrześniu nasza szkoła uczestniczyła w akcji "Samorządy mają głos", prowadzonej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Program wspiera uczestniczące szkoły w przygotowaniu i przeprowadzeniu demokratycznych wyborów do władz SU. Organizacją kampanii wyborczej oraz przeprowadzeniem wyborów zajął się zawiązany na początku roku szkolnego Komitet Organizacyjny w składzie: Weronika Hejda, Julia Kozaczyk, Natalia Czajkowska, Aleksandra Zboińska, Marcin Walczak, Jakub Chwaluk.
29 września był wspólnym dniem wyborów dla wszystkich szkół uczestniczących w akcji "Samorządy mają głos". Z protokołu komitetu organizacyjnego wynika, że przewodniczącą Zarządu Samorządu Uczniowskiego została Natalia Nalewajska z klasy 3c. Ponadto w Zarządzie zasiądą: Szymon Adamski, Wiktoria Spała, Anna Batkowska, Agnieszka Dreliszak, Agata Jędrzejewska. Frekwencja wyniosła 89%. Wszystkim kandydatom i uczniom biorącym udział w wyborach dziękujemy, a nowemu Zarządowi gratulujemy i życzymy owocnej pracy w nowym roku szkolnym.