I Piknik Rodzinny

Dnia 13 maja w naszym gimnazjum odbył się I Piknik Rodzinny. Na naszych gości - uczniów przyszłej Szkoły Podstawowej w Sławęcinku oraz ich rodziców czekała cała moc atrakcji. W programie pikniku była m.in. loteria fantowa, kawiarenka z domowymi wypiekami, liczne zabawy dla dzieci i dorosłych oraz majowe grillowanie.

Dzieci brały udział w licznych zabawach sprawnościowych, manualnych i plastycznych. Dorośli mogli udać się na pomiar ciśnienia oraz pomiar tkanki tłuszczowej, a następnie do kawiarenki na pyszne przekąski. Występami muzycznymi czas umilały także uczennice naszej szkoły, które zaprezentowały kilka piosenek w języku angielskim. Dużą atrakcją były pokazy sztuk walki oraz zumba. Instruktorzy porwali wszystkich do wspólnej zabawy.  W budynku szkoły najmłodsi mogli również zobaczyć jak wytwarzana jest wata cukrowa i oczywiście jej skosztować. Na dziedzińcu można było również podziwiać galerię pięknych rzeźb - pana Marka Jabłońskiego. Na zakończenie nasi goście obejrzeli profesjonalny pokaz pierwszej pomocy. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie.