77 Rocznica Zbrodni Katyńskiej

Dnia 12 kwietnia o godz. 11:00 w Inowrocławiu w kościele garnizonowym pod wezwaniem Św. Barbary i Św. Maurycego odbyła się uroczysta msza ku czci ofiar zbrodni katyńskiej oraz katastrofy pod Smoleńskiem.

Wśród licznych pocztów sztandarowych była reprezentacja naszej szkoły (Zofia Derkowska, Gabriela Kąkolewska, Konrad Wrona) pod opieką p. A. Malak. W rocznicowych obchodach uczestniczyli również przedstawiciele władz miasta Inowrocławia, Garnizonu Inowrocław, instytucji i organizacji kombatanckich, oświatowych i kulturalnych.

Uroczystość uświetniła orkiestra dęta IKS “Solino” SA. Druga część rocznicowych obchodów odbyła się na dziedzińcu kościoła przy Dębie Pamięci Katyńskiej.