SP w Sławęcinku - już niebawem! Spotkania informacyjne

W dniach 19 – 20 stycznia w związku z planowanym otwarciem SP w Sławęcinku odbyły się spotkania informacyjne dla rodziców w świetlicach wiejskich  - w Sławęcinku oraz w Cieślinie.

Podczas spotkań rodzice zostali zapoznani z bogatą i ciekawą ofertą edukacyjną szkoły oraz mieli okazję osobiście porozmawiać z dyrektorem i z nauczycielami, którzy odpowiadali na wszystkie pytania. Natomiast gimnazjaliści przedstawili przybyłym gościom fantastyczny program artystyczny, prezentując tym samym próbkę swoich umiejętności aktorskich. Poniżej znajduje się krótka fotorelacja ze spotkań.

Podziękowania kierujemy dla opiekunów świetlic - pani Małgorzaty Tomaszewskiej oraz pani Joanny Szabelskiej, a także dla pani Małgorzaty Kwiatkowskiej za pomoc w organizacji spotkań.