25 FINAŁ WOŚP

Nasza szkoła bierze udział w akcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już od kilku lat, tegoroczna edycja nie była wyjątkiem. Smorząd Uczniowski z wielkim entuzjazmem zbierał pieniążki wśród uczniów, nauczycieli i pracowników administracji szkoły.

Natomiast 15 stycznia, w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, duża grupa wolontariuszy z naszej szkoły przyłączyła się do zbiórki pieniędzy dla potrzebujących. Cała akcja była dla uczniów wielkim testem, jednak wszyscy podołali wyzwaniu. W tym roku udało zebrać się naszym wolontariuszom ok 1500 zł.  Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, opiekunom i osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.