Pokazy i doświadczenia z fizyki

W dniach 15 i 16 grudnia 2016 roku gościliśmy w naszej szkole p. Bartosza Pałuckiego, popularyzatora nauk przyrodniczych. Uczniowie mieli możliwość zgłębiania wiedzy z dziedziny fizyki i chemii.

Pan Bartosz w prosty i ciekawy sposób przybliżył uczniom klas trzecich zagadnienia z optyki, natomiast uczniowie klas pierwszych i drugich wzięli udział w efektownych pokazach doświadczeń z ciekłym azotem. Młodzież żywiołowo i z zainteresowaniem reagowała na wszystkie eksperymenty. W ramach podziękowań za ogromne zaangażowanie oraz z nadzieją na dalszą współpracę dyrektor szkoły wręczył p. Bartoszowi dyplom Przyjaciela Szkoły.