III miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu

W minioną sobotę 19 listopada 2016 r. odbył się  Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu. W zawodach wzięły udział uczennice inowrocławskich gimnazjów oraz uczennice naszej szkoły.

W pierwszym spotkaniu dziewczęta ze Sławęcinka pokonały reprezentację Gimnazjum nr 3 ( 2:1). W kolejnym meczu po zaciętej walce uległy ( 1: 2 ) zawodniczkom z Gimnazjum nr 4. Ta porażka podcięła skrzydła naszym dziewczętom i spowodowała , że ostatnie spotkanie z Gimnazjum nr 2 zakończyło się przegraną ( 0 : 2 ). Wszystkie mecze były bardzo zacięte, a poziom sportowy w ocenie nauczycieli i kibiców był bardzo wysoki.

Ostateczne wyniki turnieju:

I  m  Gimnazjum nr 4
II m  Gimnazjum nr 2
III m Gimnazjum w Sławęcinku
IV m Gimnazjum nr 3
Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Matuszak, Aleksandra Cieślak, Martyna Budner, Oliwia Łuczak, Dagmara Młynarska, Agnieszka Dreliszak, Wiktoria Spała, Nikola Rucińska.
Zespół do zawodów przygotowała p. Justyna Dreliszak.