„Przyłapani na czytaniu”

Październik był Miesiącem Bibliotek Szkolnych. Święto to zostało ustanowione przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego. Tradycja tego święta ma już 17 lat. W związku z powyższym, szkolna biblioteka w Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika ogłosiła konkurs fotograficzny pn:„Przyłapani na czytaniu”, adresowany do uczniów szkół podstawowych i gimnazjum Gminy Inowrocław.

Zorganizowany konkurs fotograficzny był jedną z form promocji czytelnictwa opartą na sztuce fotografii. Ponadto konkurs miał na celu propagowanie „mody na czytanie” oraz zwizualizowanie pasji czytania i miłości do książek. 16 listopada br. zostały wręczone nagrody w/w konkursie.

KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA  –  KLASY  I-III

I miejsce -  Emilia Stablewska – klasa III – Szkoła Podstawowa w Górze