XIII Powiatowe Warsztaty Plastyczne "Rzeczywistość - Wrażenie - Wrażliwość"

Dnia 20 maja trzynastoosobowa grupa uczniów pod opieką p. K. Stachowiak i p. J. Orczykowskiej udała się na warsztaty plastyczne do stadniny koni w Jaszczółtowie. Głównym organizatorem zajęć było Publiczne Gimnazjum  im. K. Górskiego w Rojewie.
Warsztaty poświęcone były kształtowaniu ekspresji twórczej, zdolności manualnych oraz poznawaniu wielu technik artystycznych.

Ponadto imprezie towarzyszył konkurs plastyczny "Bez wspomagania" skierowany do uczniów gimnazjów i szkół podstawowych. Głównym zadaniem organizatorów było rozbudzanie kreatywności dzieci oraz ich zapału do swobodnej twórczości. Nasza uczennica Klaudia Pułaczewska z klasy 3b zajęła I miejsce.

Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem Wójta Gminy Inowrocław, który umożliwił nam dojazd do Jaszczółtowa.