Drzwi otwarte dla klas VI

Dnia 27 kwietnia w naszym gimnazjum odbyły się drzwi otwarte dla uczniów klas szóstych i ich rodziców. Gimnazjaliści wraz z opiekunami przygotowali szereg atrakcji dla młodszych kolegów. Szóstoklasiści mieli możliwość rozmowy z dyrektorem, pedagogiem szkolnym, nauczycielami oraz obecnymi gimnazjalistami. Wszyscy służyli pomocą, chętni udzielali odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania oraz pomagali przy wypełnianiu dokumentów do szkoły. Nasi goście brali udział w ciekawych doświadczeniach chemicznych, fizycznych, rysowali, grali w edukacyjne gry komputerowe, rozwiązywali zagadki matematyczne, historyczne i polonistyczne.