Święto Książki z Krystyną Sienkiewicz

Dnia 25 kwietnia grupa uczennic z Klubu Miłośnika Książki naszej biblioteki szkolnej pod opieką p. K. Stachowiak udała się na spotkanie autorskie z Krystyną Sienkiewicz w Saloniku Literacko-Artystycznym Biblioteki Miejskiej w Inowrocławiu.
Krystyna Sienkiewicz to aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna należy do grona najwybitniejszych polskich aktorek. Jest autorką trzech sztambuchów: "Cacko", "Haftowane gałgany" oraz "Zgadnij, z kim leżę?...".
W ubiegłym roku obchodziła dwa okrągłe jubileusze: sześćdziesięciolecia pracy twórczej i osiemdziesiąte urodziny. Z tej okazji ukazała się książka Grzegorza Ćwiertniewicza pt.  "Krystyna Sienkiewicz. Różowe zjawisko".