X Festyn Wielkanocny „Tradycje Wielkanocne na Kujawach”

W niedzielę 20 marca przed Urzędem Gminy Inowrocław odbył się Festyn Wielkanocny poświęcony tradycjom kultarnym  na kujawach, na którym reprezentacja naszej szkoły w składzie: Zofia Derkowska, Klaudia Pułaczewska, Mikołaj Kujawa, Michał Kułakowski, Natalia Mierzyńska i Zuzanna Woźniak pod opieką p. K. Stachowiak i A. Kąkolewskiej sprzedawały ozdoby wielkanocne: pisanki, palemki, stroiki oraz baby wielkanocne i baranki przygotowane  przez uczniów naszego gimnazjum.

Szczególne podziękowania za pomoc w przygotowaniu stoiska wielkanocnego składamy

p. K. Stachowiak, p. M. Czerniak, p. A. Malak, p. A. Kąkolewskiej, p. M. Kwiatkowskiej

oraz Rodzicom p. B. Pułaczewskiej, p. J. Tomaszewskiej, p. A. Wiśniewskiej,

p. E. Piotrowskiej, p. I. Kujawie, p. M. Gralik,

za wyśmienite i różnorodne wypieki.

Kiermasz  cieszył  się  ogromnym  powodzeniem.  Wszytskie  prace  były  warte uwagi  i  podziwu.
Za  uzyskane  z  kiermaszu  pieniądze  zakupione  zostaną nagrody na konkursy organizowane w naszej szkole.