PAŹDZIERNIK 2015 - MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

W tym roku Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych obchodzimy pod hasłem: Biblioteki szkolne rządzą".

Z tej okazji nasza biblioteka szkolna przygotowała:
1. Konkurs - Mistrz Pięknego Czytania. Tytułem mistrza pięknego czytania zasłużenie odznaczone została Aleksandra Cieślak z klasy II b. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy wytrwałości w doskonaleniu sztuki pięknego czytania i już dziś zapraszamy na kolejną edycję  konkursu.
2. Konkurs plastyczny -  "Niezwykły świat wierszy Juliana Tuwima”. Wszystkie prace plastyczne zachwycały swoją oryginalnością oraz kunsztem wykonania. I miejsce zajęła Klaudia Pułaczewska z kl.IIIb, II miejsce Marzena Broniszewska z kl. IIIb, III miejsce Zofia Derkowska z kl. Ic, wyróżnienie Agnieszka Pryka z kl.IIIb.
3 Wystawę nowości książkowych w czytelni.
6. Konkurs błyskawiczny - "Przysłowia mądrością narodów". Tutaj uczestnicy musieli się wykazać znajomością przysłów i powiedzeń. Najlepsza okazała się  Martyna Janiak z kl. Ic.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za liczny udział w obchodach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, a zwycięzcom konkursów serdecznie gratulujemy.