SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2015

WYPRAWA-POPRAWA - pod takim hasłem rusza tegoroczna, akcja „Sprzątanie świata – Polska”, której finał przypada, jak zwykle na 3. tydzień września, czyli 18 - 19 - 22 września.
Dlatego w dniu 16 września nasze Gimnazjum wzorem ubiegłych lat włączyło się w akcję „Sprzątanie Świata 2015”. Został posprzątany teren wokół szkoły tj. dziedziniec, boisko i parking. Gimnazjaliści zbierali plastiki, puszki aluminiowe, szkło, papier. Korzystali z rękawiczek i worków przeznaczonychi na różne odpady.
Rękawice gumowe i worki na śmieci otrzymaliśmy z Urzędu Gminy Inowrocław, z którym zawsze współpracujemy przy takich okazjach. Śmieci  znoszono do konkretnego kontenera. Razem uczniowie zebrali 3 worki.