IX Festyn Wielkanocny

W niedzielę 29 marca przed Urzędem Gminy Inowrocław odbył się Festyn Wielkanocny poświęcony tradycjom kultarnym na kujawach, na którym reprezentacja naszej szkoły w składzie: Patryk Antos, Klaudia Pułaczewska, Angelika Basińska, Dominika Cybulska, Paulina Pniewska i Karolina Gralik pod opieką p. K. Stachowiak sprzedawały ozdoby wielkanocne: pisanki, palemki, stroiki oraz baby wielkanocne i baranki przygotowane przez uczniów naszego gimnazjum.

Szczególne podziekowania za pomoc w przygotowaniu stoiska wielkanocnego składamy p. M. Czerniak, p. E. Tokarz,  p. M. Kwiatkowskiej, p. W. Poturalskiej oraz Rodzicom za wyśmienite i różnorodne wypieki.
Kiermasz  cieszył  się  ogromnym  powodzeniem.  Wszytskie  prace  były  warte uwagi  i  podziwu.
Za  uzyskane  z  kiermaszu  pieniądze  zakupione  zostaną nagrody na konkursy organizowane w naszej szkole.