druga edycja gminnego konkursu recytatorskiego "Wiersze Juliana Tuwima"

W dniu 11.04.2024 r. odbyła się druga edycja gminnego konkursu recytatorskiego "Wiersze Juliana Tuwima" . Konkurs skierowany był dla klas I-III i przystąpiło do niego łącznie 14 uczniów z wszystkich gminnych szkół podstawowych.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań poetyckich dzieci, uwrażliwienie na piękno poezji, rozwijanie zdolności artystycznych.
Młodzi artyści z wielkim zapałem i przejęciem przygotowali swoje umiejętności recytatorskie, wszyscy nagradzani byli gromkimi brawami publiczności, wśród której byli również rodzice występujących dzieci.
Komisja konkursowa w składzie: p. Dyrektor Szkoły Podstawowej Agnieszka Kwiatkowska i p. Adrianna Nowicka, logopeda nie miały łatwego zadania, aby wyłowić zwycięzców.