Teatr Miejski w Inowrocławiu-przedstawienie pt. "Jaś i Malgosia"

W dniu 15.06 najmłodsi ucznowie naszej szkoły wybrali się do Teatru Miejskiego w Inowrocławiu na przedstawienie pt."Jaś i Małgosia" Podczas przedstawienia teatralnego uczniom dopisywał dobry humor. Było słychać śmiech i gromkie brawa, jako aplauz dla aktorów, którzy świetnie wcielili się w dobre, jak i te złe postaci: Małgosi, Jasia, drwala, macochy i słynnej Baby Jagi. Dekoracja na scenie i stroje aktorów przykuwały uwagę uczniów, a świetna gra aktorska, dźwięk i piosenki dostarczyły przyjemności dla ucha dzieci. Śmiało można rzec, iż przedstawienie teatralne ,,Jaś i Małgosia” dostarczyło dzieciom dużą dawkę niezapomnianych wrażeń.