Apel z okazji „Narodowego Święta Pamięci Żołnierzy Wyklętych”

6 marca w naszej szkole odbył się apel z okazji „Narodowego Święta Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Uroczystość przygotowali nauczyciele i uczniowie klas VI-VIII oraz I-III. By upamiętnić żołnierzy podziemia antykomunistycznego została przedstawiona ich historia oraz wiersze im poświęcone. Uczniowie obejrzeli krótki film o bohaterstwie i niezłomności żołnierzy walczących o wolną Polskę. Spotkanie także uświetnił występ najmłodszych naszych uczniów. Każdy Polak powinien wiedzieć jak wielkie znaczenie miała walka Żołnierzy Niezłomnych, dlatego zostały przeprowadzone lekcje historii w klasach VI-VIII na temat: „Żołnierze Wyklęci 1944-1963”.