Dzień Bezpiecznego Internetu

Jak co roku, nasza szkoła włączyła się do akcji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu. DBI ma na celu przede wszystkim propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa on-line. W naszej szkole tradycyjnie zorganizowany został konkurs plastyczny. Tym razem był to "Konkurs na ulotkę o cyberprzemocy". Pierwsze miejsce zdobyła Angelika Dreliszak z klasy VII . Ponadto, w szkolnej świetlicy zorganizowana została pogadanka na temat bezpieczeństwa w sieci połączona z projekcją filmów, propagujących bezpieczne zachowania w sieci.