Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Dnia 2 września o godzinie 9.00 w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020. Dyrektor szkoły, pan Robert Orczykowski serdecznie powitał całe grono pedagogiczne, społeczność uczniowską, rodziców oraz przybyłych gości. Tego dnia towarzyszyli nam - Dyrektor Centrum Usług Oświatowych – pani Małgorzata Makowiecka oraz Radny Gminy Inowrocław – pan Grzegorz Laskowski.

Szczególnie gorąco przywitani zostali najmłodsi, czyli uczniowie klas pierwszych. Pierwszoklasiści wraz z wychowawczynią otrzymali na dobry początek piękne pamiątkowe koszulki z logo naszego patrona. Dyrektor szkoły przedstawił najważniejsze informacje dotyczące nowego roku szkolnego oraz zasady panujące w naszej placówce. Po uroczystym apelu uczniowie udali się do sal lekcyjnych wraz z wychowawcami.