Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Dnia 19 czerwca po raz ostatni zabrzmiał dzwonek w bieżącym roku szkolnym. Uczniowie SP im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku bardzo uroczyście pożegnali ten rok, który obfitował w ciężką pracę, ale przyniósł również wiele sukcesów na różnych polach. Swoją obecnością zaszczycił nas pan Marek Karólewski zastępca Wójta Gminy Inowrocław.

Uczniowie klas trzecich oraz klasy ósmej przygotowali krótki program artystyczny. Następnie wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem oraz najważniejsza nagroda – Primus Inter Pares. W tym roku szkolnym otrzymały ją dwie osoby. Z klasy ósmej najlepszym uczniem został Mateusz Świtoński, natomiast  Primus Inter Pares spośród gimnazjalistów została Wiktoria Pawelska z klasy 3a.  Ponadto wręczono nagrody uczniom, którzy mieli 100% frekwencji. Laureatkami tych nagród zostały Agata Jędrzejewska z klasy 3b oraz Eliza Woźniak z klasy 7. Nagrody otrzymali również najlepsi sportowcy. Wybrano także sportowca roku. Tytuł ten otrzymali - Agnieszka Dreliszak z 3a oraz Błażej Olejniczak z klasy 3b. Okazuje się, że naprawdę warto się uczyć. Najlepsi uczniowie kończą ten rok szkolny bogatsi nie tylko o wiedzę, ale również o fantastyczne nagrody.