bal gimnazjalny i bal ósmoklasisty

Dnia 13 czerwca odbył się po raz ostatni bal uczniów klas trzecich gimnazjum oraz po raz pierwszy – bal klasy ósmej. Tradycyjnie już uczniowie bawili się w Dworze Biesiadnym w Rojewie. Na balu obecni byli wychowawcy, grono pedagogiczne i rodzice.

Zgromadzonych, uroczyście powitała pani Katarzyna Kułakowska z Rady Rodziców, która zaprosiła wszystkich do wspólnej zabawy. Uczniowie rozpoczęli bal wspaniałym tańcem „Belgijką”, którą ćwiczyli przez wiele dni, aby wypaść jak najlepiej. Bal był bardzo udany, wszyscy bawili się fantastycznie, już od pierwszej piosenki. Mamy nadzieję, że tegoroczni absolwenci nawet po latach będą wspominać swój pierwszy bal z sympatią i wzruszeniem.