II Piknik Rodzinny

Dnia 25 maja w naszej szkole odbył się II Piknik Rodzinny. Na naszych gości - uczniów Szkoły Podstawowej w Sławęcinku oraz ich rodziców czekała cała moc atrakcji. W programie pikniku była m.in. loteria fantowa, kawiarenka z domowymi wypiekami, liczne zabawy dla dzieci i dorosłych oraz majowe grillowanie.

Dzieci brały udział w licznych zabawach sprawnościowych, manualnych i plastycznych. Dorośli mogli udać się na pomiar ciśnienia oraz pomiar tkanki tłuszczowej, a następnie do kawiarenki na pyszne i zdrowe przekąski. Uczniowie umilali także czas występami. Zaprezentowali kilka piosenek oraz układy taneczne. Dużą atrakcją były pokazy sztuk walki. Najmłodsi mogli również zobaczyć jak wytwarzana jest wata cukrowa i oczywiście jej skosztować. Dla osób chętnych była także możliwość przejażdżki na kucyku.  Serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji naszego pikniku!