Egzamin Gimnazjalny

W dniach 23-25 kwietnia w gimnazjach całego kraju odbywają się egzaminy. W środę rano tłumy elegancko ubranych trzecioklasistów zbierały sie na korytarzu szkolnym naszego gimnazjum. O godzinie 9.00 nauczyciele pracujący w komisji egzaminacyjnej przystąpili do rozdawania arkuszy egzaminacyjnych części humanistycznej. Po czynnościach organizacyjnych rozpoczęła się praca z zadaniami. Na sali panowała cisza i atmosfera skupienia. Gimnazjaliści mieli 60 minut na rozwiązanie testu. Po kilkudziesieciominutowej przerwie uczniowie przystąpili do kolejnego etapu - tym razem był to arkusz sprawdzający ich umiejętności z języka polskiego.
W czwartek gimnazjaliści zmagali się z testami matematyczno-przyrodniczymi, a w piątek wykażą się znajomością języków obcych (na poziomie podstawowym i rozszerzonym).
Za wszystkich trzymamy kciuki.

.