Powierzenie wręczone dyrektorowi Gimnazjum im. M. Kopernika

Dnia 26 czerwca Wójt Gminy Inowrocław uroczyście wręczył akt powierzenia stanowiska dyrektora szkoły panu Robertowi Orczykowskiemu. Swoje funkcje będzie pełnił przez kolejne 5 lat. Powierzenie stanowiska dyrektora szkoły w drodze przedłużenia wymagało opinii Rad Pedagogicznych oraz uzgodnienia z organem sprawującym nadzór pedagogiczny tj. Kujawsko-Pomorskim Kuratorem Oświaty. Wręczając nominacje pan Tadeusz Kacprzak – Wójt Gminy Inowrocław życzył naszemu dyrektorowi dalszych udanych inicjatyw i trafnych decyzji w zarządzaniu oraz owocnej współpracy z pracownikami, wychowankami i władzami. Do życzeń dołączyli się pan Marek Karólewski - Zastępca Wójta, pan Maciej Przeździęk – Sekretarz, pracownicy GZEAS oraz pozostali dyrektorzy szkół.

.