„Bliżej Rosji”

15.06.2012r. odbyło się zakończenie całorocznej współpracy naszej szkoły z Gimnazjum nr 2 oraz II LO w Inowrocławiu w ramach projektu „Bliżej Rosji”. Z tej okazji uczniowie biorący udział w projekcie i nie tylko mieli uczestniczyli w ciekawym wykładzie dotyczącym języka rosyjskiego, który odbył się na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Nasi uczniowie wykazali się wyjątkową aktywnością otrzymując drobne upominki oraz słowa pochwały ze strony profesorów ;)

Po wykładzie uczniowie mieli chwilę czasu na odpoczynek i spacer po mieście. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za współpracę i zapraszamy do jej kontynuowania w nowym roku szkolnym!