Wycieczka uczniów klas III w ramach orientacji zawodowej

Dnia 06.06.2012r. grupa uczniów klas trzecich pod opieką p. Anny Drzewieckiej i  p. Katarzyny Stachowiak uczestniczyła w zajęciach praktycznych  w Centrum Kształcenia Praktycznego w Inowrocławiu. Uczniowie, którzy planują kontynuowanie  nauki w technikum lub szkole zawodowej mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną przygotowaną przez CKP w Inowrocławiu.

Duże wrażenie  zrobiły na nas  nowoczesne pracownie, w których uczniowie zdobywają kwalifikacje zawodowe. Ponadto uczniowie naszej szkoły otrzymali MP 4:) ufundowane przez CKP w Inowrocławiu.
Mamy nadzieję, że to spotkanie zaowocuje stałą współpracą między naszymi placówkami.