IX POWIATOWE WARSZTATY PLASTYCZNE

Już po raz dziewiąty odbyły się Warsztaty Plastyczne organizowane przez Zespół Szkół w Rojewie. W tym roku tematem przewodnim była: "Matka......Natura" .
Uczniowie naszego gimnazjum pod opieką pani Krystyny Michalskiej chętnie wzięli udział w tym spotkaniu młodych artystów z całego powiatu.  Była to okazja do wymiany plastycznych doświadczeń oraz rozmów na temat różnorodnych technik plastycznych.

Wśród przepięknej przyrody, przy sprzyjającej aurze mogli bez przeszkód oddać się fantazjom plastycznym na zadany przez organizatorów temat, a także porównać swoje pomysły plastyczne z pomysłami  koleżanek i kolegów z innych gimnazjów.
Laureatem konkursu plastycznego, który odbył się pod koniec warsztatów, został Kacper Swat uczeń klasy 2A, a jego praca plastyczna zajęła II miejsce w kategorii gimnazjów. Gratulujemy !!!