Bliżej Rosji w murach naszej szkoły

Dnia 19.04.2012 roku nasz szkoła zorganizowała konkurs piosenki rosyjskiej oraz konkurs recytatorski. Każda ze szkół biorących udział w naszym projekcie „Bliżej Rosji” mogła wytypować po 6 swoich reprezentantów. Celem konkursu było doskonalenie swoich umiejętności językowych, zapoznanie z twórczością rosyjskich poetów i wykonawców muzycznych.

Nasza szkoła może poszczycić się wspaniałymi występami naszych uczniów. Pierwsze miejsce w konkursie zajął duet Agata Piotrowska oraz Dominika Haba (II B). Wspaniale wypadło również trio w składzie Natalia Jakubowska, Klaudia Żyłkowska (IIIa) oraz Edyta Ziółkowska (IIa), które zajęły wysokie trzecie miejsce. W konkursie recytatorskim nasza reprezentantka Weronika Kowalska (IIa) zajęła czwarte miejsce. Dziewczyny otrzymały nagrody oraz dyplomy.
Zwycięzcom gratulujemy!