I Międzyszkolny Wielkanocny Turniej Tenisa Stołowego w Górze

Dnia 14 kwietnia reprezentacja naszej szkoły w składzie: A. Wyrkowska, W. Kowalska, K. Czerniak, K. Janiak pod opieką p. E. Bryl zajęła I miejsce w I Międzyszkolnym Wielkanocnym Turnieju Tenisa Stołowego w Górze.

Po bardzo zaciętych pojedynkach ustalono miejsca.
Indywidualnie I miejsce wśród gimnazjalistek zajęła Weronika Kowalska, II - Anna Wyrkowska
 - obie z naszej szkoły,  III miejsce przypadło Patrycji Brończak z Gimnazjum w Żalinowie.
Wśród gimnazjalistów I miejsce zajął Arkadiusz Floryszak (Żalinowo), II miejsce Kamil Janiak (Sławęcinek) i III miejsce Artur Floryszak (Żalinowo).
Nad całością czuwały sędziny:p. Eliza Grodziska, p. Kasia Bochat, p. Iza Stachaczek i p. Weronika Gunerka oraz ich opiekun p. Beata Baranowska. Zwycięzcom gratulujemy!