X Turniej Piłki Nożnej Halowej

W dniu 10 marca 2012r. w naszej szkole odbył się X Turniej Piłki Nożnej Halowej o mistrzostwo gminy Inowrocław szkół podstawowych i gimnazjów.  Udział w Turnieju wzięły zespoły następujących szkół podstawowych: Tupadły, Góra, Jaksice, Orłowo oraz gimnazjum z Żalinowa i Sławęcinka.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: B. Bykowski, S. Giemza, P. Sobecki, K. Maciejewski, S. Kaczmarek, K. Musiał, P. Olszewski, M. Tomaszewski.
Po zaciętej rywalizacji, klasyfikacja szkół podstawowych zakończyła się następująco:
I miejsce Szkoła Podstawowa z Jaksic
II miejsce Szkoła Podstawowa z Tupadeł
III miejsce Szkoła Podstawowa z Turzan
W rankingach gimnazjów:

I miejsce Gimnazjum ze Sławęcinka.
Otwarcia Turnieju dokonał pan dyrektor Robert Orczykowski. Sędziowaniem poszczególnych meczy zajmował się sędzia pan Lucjan Trajder. Nad całością czuwała p. Ewa Bryl.