Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2012

W czwartek 15 marca dwudziestu uczniów naszego gimnazjum brało udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2012. Na rozwiązanie testu składającego się z 30 zadań mieli niewiele czasu – bo tylko 75 minut. Ale co tam 30 zadań dla takich śmiałków i miłośników matematyki. Życzymy im powodzenia i ciekawych nagród.
W tym roku po raz pierwszy każdy uczestnik konkursu otrzymał upominek – puzzle z których można było ułożyć sześcian.
Dziękujemy również sponsorowi, czyli Sklepikowi Uczniowskiemu za soczki i batoniki dla uczestników konkursu (były pyszne).
Nad sprawną organizacją konkursu czuwały jak zwykle panie: H. Janowska, A. Kędzierska i  D. Kozłowska.

Lista uczestników konkursu matematycznego
„KANGUR 2012”