DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Podobnie jak w ubiegłych latach nasi uczniowie wzięli udział w akcji DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU, mającej na celu przede wszystkim:
   - inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych,
   - nagłośnienie tematyki dotyczącej bezpieczeństwa online.

W ramach obchodzonego dnia:
- Przeprowadzono konkurs plastyczny na plakat pt. "Wspólnie odkrywamy cyfrowy świat! Bezpiecznie!".(I miejsce Agata Włodarczyk, II miejsce Kornelia Jaworska, III miejsce Patryk Olszewski).
- Przeprowadzono konkurs szybkiego pisania na komputerze. (I miejsce Mikołaj Bochat, II miejsce Oliwia Kołodziejczak, III miejsce Sebastian Giemza, wyróżnienie Agnieszka Marjanowska).
- Realizowano zajęcia pt. „W sieci”, poświęcone bezpieczeństwu młodych użytkowników Internetu.
- Przygotowano gazetki ścienne o tematyce związanej z bezpieczeństwem w Internecie.
- Umieszczono na stronie internetowej szkoły link do strony Dzień Bezpiecznego Internetu.

Organizatorami byli: pan mgr J. Kubiak, pani mgr K. Stachowiak i Samorząd Uczniowski.
Nagrody rzeczowe ufundował Samorząd Uczniowski.