Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku

Jesteś tutaj: Start / OSIĄGNIĘCIA / Naukowe

Naukowe

 

 

Rok szkolny 2016/2017
Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
 1. Międzyszkolny Konkurs Literacki zorganizowany przez Zespół Szkół  Ponadgimnazjalnych nr 1 w Inowrocławiu Wiktoria Pawelska 1a III- na szczeblu powiatowym  mgr Magdalena Czerniak  

 

2. Wojewódzki Konkurs Humanistyczny „ Humanista Roku ” organizowany przez UMK w Toruniu Kamil Szałecki, Damian Grabski - 3a
 Tytuł finalisty
 3. Szkolny Konkurs Poetycki

Patrycja Pełka 1a

wiktoria Pawelska 1a

 I

II

4. Konkurs Przedmiotowy z matematyki (kuratoryjny)

Sebastian Palcat,            KamilSzałecki,                   Nikodem Stankiewicz, Iga Błszczyk, Damian Grabski - 3a

udział

mgr Halina Janowska 
5.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny Liga Zadaniowa (kuratoryjny) organizowany przez UMK

Zofia Kliber, Paweł Laskowski,                      Oskar Hejda - 2a

laureaci III miejsca

6.

 

Przedmiotowy konkurs z fizyki.

 

 Marcelina Jargiło - 3a

Wiktoria Napierała, Aleksandra Cieślak - 3b

 

 udział  mgr Dorota Kozłowska  
7.

Liga Zadaniowa

 Bartek Bartnik, Dominik Dylewski, Jakub Gersztyn, Mateusz Stempinski - 2b udział na szczeblu krajowym
8.

Wojewódzki  Konkurs Interdyscyplinarny o Wielkich Polakach z serii: „Regionalnych Olimpiad Wiedzy o Wielkich Polakach” – Św. Jan Paweł II w województwie kujawsko - pomorskim: obecność i dziedzictwo

Kamil Szałecki - 3a
III - na szczeblu rejonowym mgr Agnieszka Kąkolewska
9.

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

 

Mateusz Wiśniewski  - 3d udział na szczeblu rejonowym  mgr Agnieszka Kwiatkowska
 
10.

Gimnazjalna Olimpiada Przedsiębiorczości

 Filip Kopera, Michał Piotrowski, Kamil Szałecki - 3a udział na szczeblu rejonowym ogólnoplskim 
 11. Bezpieczeństwo ruchu drogowego

Michał Jankowski 3a

Kamil Szałecki 3a

Mikołaj Roszak 3b
 III - na szczeblu powiatowym  mgr Wojciech Konieczny
 
12. Dzień Bezpiecznego Internetu

Marta Filipiak - 1b

I na szczrblu szkolnym
13. Konkurs polonistyczny

Dominika Brończyk - 1c

I na szczeblu powiatowym mgr Katarzyna Leśniak
14. Św. Jan Paweł II w województwie kujawsko-pomorskim – obecność i dziedzictwo Kamil Szałecki 3a kwalifikacja do etapu rejonowego  mgr Alina Malak
15. „Humanista Roku” Kamil Szałecki, Damian Grabski - 3a finalista
16. III Kujawsko-Pałucka Gimnazjada z Historii i Wiedzy o Społeczeństwie Szymon Pomieciński - 2d finalista
17.

Kuratoryjny Konkurs Języka Rosyjskiego

 Aleksandra Tomaszewska - 3a   kwalifikacja do etapu rejonowego  mgr Anna Sobczak
 
18.

VII Powiatowy Konkurs Języka Rosyjskiego

Aleksandra Tomaszewska 3a

Aleksandra Cieślak 3b

Michał Kułakowski 3a

Julia Telus 3a

IV (powiat)

VI (powiat)

V (powiat)

VII (powiat)

19.

Konkurs przedmiotowy z historii

Kamil Szałecki 3a

Damian Grabski 3a

Marcel Mnich 3a

etap rejonowy 

etap szkolny

etap szkolny 

mgr Elżbieta Tokarz    
20.

Konkurs przedmiotowy z geografii

Kamil Szałecki 3a

Damian Grabski 3a

Mateusz Stempiński 2b

 etap szkolny
21.

III Kujawsko-Pałucka Gimnazjada z Historii i Wiedzy o Społeczeństwie

Kamil Szałecki 3a

Damian Grabski 3a

 laureat

finalista

22.

Wojewódzki Konkurs „Humanista Roku”

Kamil Szałecki 3a

 

Damian Grabski 3a

 

finalista

finalista

23.

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości noblisty- H. Sienkiewicza.

 

 Wiktoria Spała 1d  II na szczeblu szkolnym  mgr Mariola Wrzos

 

Rok szkolny 2015/2016
Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
 1. Ogólnopolski Konkurs Literacki „ Ku chwale ducha  ”   Marzena Broniszewska-3b II - na szczeblu krajowym   mgr Magdalena Czerniak  
2. Wojewódzki Konkurs Humanistyczny. Humanista Roku 2015/2016  Marzena Broniszewska-3b
 Tytuł finalisty - na szczeblu wojewódzkim
 3. Wojewódzki Konkurs Humanistyczny. Humanista Roku 2015/2016  Agnieszka Pryka -3b  Tytuł finalisty - na szczeblu wojewódzkim
4. Konkurs Biologiczny „Pantofelek”

Zuzanna Gralak-3b

 II - na szczeblu powiatowym  mgr Magdalena Halik     
 5. Konkurs Biologiczny „Pantofelek” Klaudia Pułaczewska-3b  wyróznienie - na szczeblu powiatowym
 6. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Żywności i Prawidłowym Żywieniu Człowieka  Weronika Czajkowska -3b  II - na szczeblu powiatowym
 7.  Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Żywności i Prawidłowym Żywieniu Człowieka Klaudia Pułaczewska-3b  III - na szczeblu powiatowym
8. Międzyszkolny Konkurs Piramida Żywienia Marzena Broniszewska-3b I - na szczeblu powiatowym
9. Międzyszkolny Konkurs Piramida Żywienia Zuzanna Gralak-3b I - na szczeblu powiatowym
10. Konkurs Ekologiczny

Marzena Broniszewska-3b

Zuzanna Gralak-3b

Weronika Czajkowska-3b

wyróżnienie- konurs powiatowy

wyróżnienie

III

11. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2016 Paweł Laskowski-1a wyróznienie-k.krajowy mgr Halina Janowska 
12. Konkurs Przedmiotowy z matematyki (kuratoryjny) Agnieszka Pryka-3b
 Zuzanna Gralak-3b
zakwalifikowały się do etapu rejonowego

13.

 

Gimnazjada Matematyczna- konkurs organizowany przez ILO Agnieszka Pryka-3b
 Zuzanna Gralak-3b
zakwalifikowały się do II etapu
14. Turniej BRD

Mikołaj Roszak2b

Kamil Szałecki-2a

Michał Jankowski -2a

IV

IX

XI - na szczeblu  powiatowym

mgr Wojciech Konieczny
15. Konkurs Ratowniczo - Pożarniczy reprezentacja Gimnazjum III - na czeblu powiatowym
16. Wojewódzki Konkurs Humanistyczny – Humanista Roku 2015/2016

Agnieszka Pryka-3b

Marzena Broniszewska -3b

finalistki - na szczeblu wojewódzkim mgr Alina Malak 
17. II Kujawsko-Pałucka Gimnazjada z Historii i Wiedzy o Społeczeństwie

Weronika Czajkowska- 3b

finalistka - na szczeblu powiatowym
18.

Kuratoryjny Konkurs Języka Rosyjskiego

Weronika Czajkowska -3b

Agnieszka Pryka-3b

Natalia Szczupak-3b

zakwalifikowały się do etapu rejonowego  mgr Anna Piasecka 
19.  Powiatowy Konkurs języka rosyjskiego dla gimnazjalistów

 Weronika Czajkowska-3b

Agnieszka Pryka-3b

 III - na szczeblu powiatowym

II - na szczeblu powiatowym

 20.  Przedmiotowy konkurs z fizyki

 Klaudia Pułaczewska-3b

Zuzanna Gralak-3b

Kajetan Orczykowski-3b

 

zakwalifikowali się do etapu rejonowego  mgr Doorota Kozłowska
 21.

II Kujawsko-Pałucka Gimnazjada z Historii i Wiedzy o Społeczeństwie

Kamil Szałecki-2a

 

laureat - na szczeblu wojewódzkim

 

mgr Elżbieta Tokarz

 

22. Konkurs przedmiotowy z geografii

Kamil Szałeck - 2a

Weronika Czajkowska 3b

zakwalifikowali się do etapu rejonowego

1Rok szkolny 2014/2015
Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
 1.

Konkurs pod patronatem    Marszałka Województwa Kujawsko- Pomorskiego „ Dziennik małego powstańca ”- dzieci i młodzież w Powstaniu Warszawskim 1944 r.

 

Weronika Czajkowska 2b

 

Klaudia Pułaczewska 2b

                                    

wyróżnienie - K .  Wojewódzki                 

 

wyróżnienie - K. Wojewódzki

 

 
mgr Magdalena Czerniak
2.

Gminny Konkurs Literacki     „ Moja recenzja książki ”

 
Klaudia Pułaczewska 2b   II - K. Gminny
 3.

Ogólnopolski Konkurs Literacki „ KU CHWALE DUCHA ”

 
Klaudia Pułaczewska 2b   I - K. Krajowy
 4.

Wojewódzki Konkurs HUMANISTA ROKU 2014/2015

 

Roksana Gnitecka 3a

 
Finalistka - K. Wojewódzki
 5.

X Międzyszkolny Konkurs Ekologicznydla Gimnazjalistów Miasta i Powiatu

 

Gabriela Drzewiecka 1c

 

 
 III - K. Powiatowy  mgr Magdalena Halik
 6.

Konkurs Przedmiotowy z matematyki (kuratoryjny)

Dawid Wajchert 3c

zakwalifikował się do etapu rejonowego - K. Powiatowy

 mgr Halina Janowska  
7.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny Liga Zadaniowa (kuratoryjny) organizowany przez UMK

Pryka Agnieszka 2b

wyróżnienie - K. Wojewódzki

8.

Kangur matematyczny

 

Dominik Pilniak 3a

Dominik Szczukowski 2a

 K. Krajowy  mgr Dorota Kozłowska
 
9.

Drużynowy konkurs matematyczny w Kościelcu

 

Dominik  Pilniak 3a

Malwina Gromada 3a

Wojciech Szczęsny 3a

 K. Gminny
 10.

Turniej BRD

 

Mikołaj Roszak 1b

Kamil Szałecki 1a

Michał Jankowski 1a

 
  I - K. Gminny  mgr Janusz Kubiak
11.

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Weronika Czajkowska 2b

Agnieszka Pryka 2b

K. Regionalny mgr Agnieszka Kwiatkowska 
 12.

Regionalny konkurs Wiedzy o samorządzie Terytorialnym

 

Dominika Cybulska 3c

 
 K. Regionalny
 13.

Konkurs ogólnopolski „Tradycja i pamięć”

 
Mikołaj Kujawa 2b  II - K. Powiatowy   mgr Alina Malak
 14.

Wojewódzki Konkurs „Humanista Roku”

Roksana Gnitecka 3a

Katarzyna Białek 3b

Finalista - K. Wojewódzki

Finalista - K. Wojewódzki

15.

V Konkurs Języka Rosyjskiego dla gimnazjalistów

Marta Kaczmarek 3c  VI - K. Powiatowy  mgr Anna Piasecka
16.

Konkurs wiedzy o Petersburgu

Agnieszka Pryka 2b Weronika Czajkowska 2b

wyróżnienie - K. Powiatowy
17. Wojewódzki Kuratoryjny Konkurs Języka Rosyjskiego Marta Kaczmarek 3c K. Wojewódzki
18.

Życie Karola Wojtyły – Papieża Polaka”

 
Agnieszka Pryka 2b  III - K. Powiatowy  mgr Dawid Pindel
Rok szkolny 2013/2014
Lp. Nazwa konkursu Nazwisko ucznia Miejsce Nazwisko nauczyciela
1.

Powiatowy Konkurs Multimedialny            „ Bezpieczna Młodzież ”

 

Mikołaj Kujawa 1b

 

laureat - K. Powiatowy

 
mgr Magdalena Czerniak      
 2.

Powiatowy Konkurs Literacki „25 lat wolności ”

 

Klaudia Pułaczewska 1b

   
II - K. Powiatowy
 3.

Wójewódzki Konkurs Literacki „10 lat Polski w UE ”

 
 III - K. Wojewódzki
4.

Powiatowy Konkurs Multimedialny           „ Bezpieczna Młodzież ”

 
 laureatka - K. Powiatowy
 5.

Powiatowy Konkurs Multimedialny            „ Bezpieczna Młodzież ”

 
Agnieszka Pryka 1b  laureatka - K. Powiatowy
 6.

Powiatowy Konkurs Literacki „25lat wolności”