Tydzień z Astrid Lindgren - Dzień V

Dzisiejszego dnia został rozstrzygnięty również konkurs plastyczny pt. „Pippi – nasza rudowłosa, piegowata koleżanka”.

I miejsce zdobył Grześ Żurek z klasy I

II miejsce – Gabrysia Kujawa z klasy IV

III miejsce – Weronika Zięba z klasy IV.

Natomiast Alicja Walentowicz oraz Ola Szumann z przedszkola otrzymały wyróżnienie.

Dyrektor – p. Robert Orczykowski wręczył nagrody oraz pamiątkowe dyplomy zwycięzcom.

Zapraszamy do oglądania znajdujących się w holu szkoły zdjęć, upamiętniających wydarzenia minionego tygodnia.