Dyskoteka karnawałowa

26 stycznia 2018 r. odbyła się w naszej szkole dyskoteka karnawałowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski oraz opiekuna SU panią mgr Bożenę Kacprzak.

4 godzinny maraton tańca, śmiechu i radości dostarczył uczestnikom niezapomnianych wrażeń i emocji. Pomysłodawczynią imprezy oraz animatorką konkursów i zabaw była Agata Jędrzejewska z klasy 2b. Muzykę zapewniała grupa DJ „Kruci Gang” w składzie Mikołaj Bus, Fabian Czajkowski, Jakub Kułakowski i Adam Zagdan. Oprócz dobrej zabawy przy gorących rytmach, uczniowie brali udział w konkursach: gorące krzesła, taniec z balonem i najbardziej pomysłowe przebranie karnawałowe. Z przyjemnością wszyscy tańczyli belgijkę. Szczególne podziękowania dla nauczycieli sprawujących opiekę nad młodzieżą p. H. Janowskiej, p. M. Czerniak, p. M. Halik i p. P. Sempowicza. Dziękujemy wszystkim uczniom pomagającym przy organizacji imprezy. Mamy nadzieję, że zobaczymy się na następnej dyskotece.